Sera Sistemleri

AYS Proje, sera projelerini yatırımcının ihtiyaçlarına göre planlarlar, Aytekin Sera Sistemleri 50 yıldan fazla süredir, kaliteli sera malzemeleri imalatı yapmaktadır. Sera konstrüksiyon ekipmanları standartlara uygun olarak, yerli ham madde ve iş gücü kullanılarak üretilmektedir. Aytekin sera sistemleri galvaniz boru, profil, oluk ve bağlantı ekipmanları imalatı yapar.  AYS Proje, anahtar teslim modern sera kurulumu yapan firmadır. Sera konstrüksiyon malzemelerinin tamamının imalatı fabrikamızda yapılmaktadır. Profesyonel seralarda yetiştirilecek ürün ve yatırımcı talebine göre oluk altı yüksekliği, ve sera içerisinde kullanılacak sistemler değişiklik gösterebilir. Sera konstrüksiyon ekipmanlarının tamamı sera kurulumu yapılacak olan arazi iklim koşullarına uygun üretilmektedir. En yüksek rüzgar ve kar yüklerine dayanıklıdır.

PolyClima Sera Sistemleri

sera sistemleriPolyClima sera sistemleri, yaz mevsiminde soğutma, kış mevsiminde ısıtma imkanı ile bir fideden 12 ay boyunca hasat yapabilmeyi sağlamaktadır. PolyClima sera teknolojileri sayesinde sera içerisinde kışın ısıtma, yazın soğutma yapılabilmektedir. Bu teknoloji her iklim koşuluna uygun olarak projelendirilmektedir. Aşırı nemli, Aşırı sıcak, Aşırı soğuk ya da Aşırı kuru iklimler bu teknoloji ile yatırım yapılabilir hale gelmektedir.

Aytekin Group olarak; Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Pakistan, Rusya başta olmak üzere 30 dan fazla ülkeye sera kurulumu ve sera malzemeleri ihracatı yapıyoruz.

Antalya, Aydın, Muğla ve İzmir ilk sırada olmak üzere Türkiye’de tüm illere anahtar teslim sera kurulumu ve sera firmalarına sera malzemeleri satışı yapmaktayız.

Daha önce kurduğumuz sera projeleri